| supremxxxoxo a întrebat:

Ce sa iau ca sa imi pot da parulu ca sa se vada uns peste cap sau pe o parte? Ceara sau Gel, si de care. Stiu ca gelul face parul tepos, si nu cred ca merge asa! FUNDA VOThttps://www.google.ro/......ps?/search

Răspuns Câştigător
| only2k a răspuns:

Pai dai mai putin happy daca dai mult normal ca se va face ca si graul.

4 răspunsuri:
| only2k a răspuns:

Eu zic să foloseşti doar ceară şi fixativ happy. Pentru ceea ce vrei tu ar fi bine de început(câteva zile) cu fixativ, fiindcă îl va ţine acolo calumea happy asta până se obişnuieşte.P.S:La început e mai greu, te vei chinui cu el..ca na:d durează până ţil obişnuieşti cum vrei tu.

| supremxxxoxo explică (pentru only2k):

Dar o sa se mai vada uns? Nu vreau sa fie jos cateva fire si sa fie tare si altele pe sus ca graul

| supremxxxoxo explică (pentru only2k):

Multumesc!

| only2k a răspuns (pentru supremxxxoxo):

Ma bucur ca te-am putut ajuta si sperca a mers! happy

| only2k a răspuns (pentru supremxxxoxo):

Pai dai mai putin happy daca dai mult normal ca se va face ca si graul.