| GettaB a întrebat:

Cum pot sa bronzez mai repede(fara solar si autobronzante) si ce trebuie sa fac ca sa nu mi se exfolieze pielea?

Răspuns Câştigător
| Andree_Andreea_1992 a răspuns:

Am sa-ti spun o metoda ciudata... cand te bronzezi te dai cu bere stai la soare apoi ca sa nu tii se exfolieze te dai cu crema hidratanta... am incercat si merge

2 răspunsuri:
| AnonimusGirl a răspuns:

Poti folosi produsele pentru accentuare bronzului pe baza de ulei de masline. Chiar la avon exista aceste produse. Eu am incercat si chiar imi plac mai ales ca miros foarte bine!

| MrFlavyus a răspuns:

Stai mai mult la soare, si ca sa nu ti se exfolieze pielea poti folosi creme.