| Dunhill6599 a întrebat:

Salut, cum pot sa imi fac parul sa creasca mai repede? Vreau sa imi fac dreadlocks si parul meu de obicei nu creste asa de mult ( sunt baiat ) si daca il las sa creasca dupa arata urat ( se onduleaza cand este mare).

3 răspunsuri:
| PumpkinDoll a răspuns:

Sampon de cal, bucura-te ca nu sta ca al meu de zici ca-s songoku in ssj, fara muschirolling on the floor

| Mihhhhhhhh a răspuns:

Ca sa îți crească parul mai repede trebuie sa folosești ulei de ricin pe care îl găsești in farmacii, îl aplici la rădăcina parului și masezi ușor. Dacă ai Parul ondulat, lasă-l sa crească. Cumpara o placa buna de la Remington și îndreaptă parul folosind un piaptan cu dintii foarte deși. Sigur vei avea senzația de par mai lung. Pupici

| Rihhana1 a răspuns:

Spala-l mai des si indreapta-l cu placa.