| BiaJ a întrebat:

De ce merg fetele la fitness?thinking

11 răspunsuri:
| Marii a răspuns:

Pentru fizic, orice fata isi doreste un corp frumos, plus ca sportul te mentine sanatoasa. happy

| anad a răspuns:

La modul declarativ cica pentru intretinere. In realitate multe se duc pentru a pierde vremea, pentru barfa sau asa de fite ca e la moda.

| Vizitiul a răspuns:

Pentru un aspect fizici mai placut, dar si pentru baieti (chiar daca neaga aceasta chestie.)

| campanario a răspuns:

Buna.Pt ca sa arete mai bine? Eu m-am dus si m-am lasat, insa acesta era scopul happy. Am invatat sa ma accept asa cum sunt cine ma place ma place asa cine nu, sa nu se holbe laughing

| Ecaterina a răspuns:

Pentru asi modela fizicul, sa se faca suple ca ulterior sa le fie pe plac baietilorhappy

kratos
| kratos a răspuns:

Sa arate mai bine big grin

| Irina117 a răspuns:

Sa mai slabeasca
sa dea burtica jos
sa se mentina in forma

| shadovv a răspuns:

Ca sa arate bine si sa se poata pune cu baieti mai mofturiosi big grin

| Kitty a răspuns:

Pentru a se mentine in forma, pentru a avea un corp mult mai frumos, mai sanatos si bineinteles si pentru a mai slabi putin sau mult, depinde de fiecare fata in parte.

Răspuns utilizator avertizat
| Lilik a răspuns:

Sa se simta mai bine in pielea lor.