| ALSI a întrebat:

Fetele slabe pot face fitness? Adica nu slabesc mai mult daca merg la sala?

Răspuns Câştigător
| AntrenorFitness a răspuns:

Fetelor slabe li se recomanda sa mearga la sala. Vei avea doar beneficii, in functie de obiectivul tau poti creste in greutate si masa musculara, tonifia si cladii un corp frumos.
http://www.despreculturism.ro/......-acum.html
http://www.megaproteine.ro/antrenamente-si-nutritie.html
Antrenament, nutritie si odihna!

5 răspunsuri:
| MioaraParalescu a răspuns:

Pai asta depinde de ce faci la sala.
Cam ce planuiesti tu sa faci la sala?laughing

| LadyDee89 a răspuns:

Fetele slabe pot face fitness! astfel li se tonifiaza musculatura!

| Szabo_Alecsandra_1995 a răspuns:

Nu. Sportul face bine, iar daca vrei sa slabesti nu se face doar prin fitness ci si prin alte cai.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Szabo_Alecsandra_1995):

Daca e slaba nu ar trebui sa mai slabeasca ci sa puna putina masa musculara sa fie tonifiata, altfel o sa fie o slabanoaga plata, fara nicio forma

| Beatricutzaa a răspuns:

Sunteti