| xXImAliveXx a întrebat:

Salut decii am 14 anii si nu stiu cum sa ma tund.
Am capul mai rotund sunt mai brunetthinking am ochii marii caprui.
Am parul putin cam lung majoritatea spun ca imi sta mai bine tuns scurt as vrea sa ma tund mai scurt dar ma gandesc ca daca nu o sa imi stea bine ..Cateva idei de frizurii big grin

7 răspunsuri:
| Leocerba a răspuns:

Don’t shoot me. I’m only the piano player.
Nu prea ma pricep la freze dar mai tunde si tu din "i"-uri. Zi: deci, ani, mari, frizuri, bine? ca doar n-ai nimic de pierdut daca-mi asculti sfatul happy

| xXImAliveXx explică (pentru Leocerba):

Pot sa scriu cum vreau. Phot s@ scryu si @sh@ -.-"

| Leocerba a răspuns (pentru xXImAliveXx):

Sigur, poti...
Eu intrevazusem printre "i"-urile inutile un posibil user care maine-poimaine ar intreba: "Kumva avetii ideiie de ce n-am loat bacu? ca a-m scris chiar multe paginii!"
Incercam sa te scutesc de astfel de chestii. Tu faci cum iti dicteaza firea.
PS. Jur ca n-am intentii rele.

| NOname a răspuns (pentru xXImAliveXx):

Poţi. Până la prima suspendare...

Răspuns utilizator avertizat
| Alejandra4785 a răspuns:

Tunde-te chel sau cheala o sa-ti stea bine

| Jessie530 a răspuns:

Eu una asi zice ca ti-ar sta bine cu parul tuns asa

http://193.203.198.107/capturedImgs/ro/6/2/2/62284/62284.png
stiu ca e o papusa, dar eu asa cred ca ti-ar sta bine. sau, ai putea sa te filezi si sa iti faci un breton pe o parte, ar fi super!