| DaNNy_3288 a întrebat:

Salut, din nou o intrebare....adidasii albastru ar merge la tinuta complet neagra sau doar adidasii negri?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa parerea mea, nu prea se potrivesc. Mai bine ai opta pentru o pereche de adidasi albi sau gri deschis.

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Cum crezi ca i-ar sta cu adidasi galbeni?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca tinuta este neagra, poti purta cam orice culoare de adidasii, desii adidasii se poarta numai la blugi sau trening, nu si la alt gen de haine.

| 3824060673 a răspuns:

Merg dacă deții un accesoriu cu albastru între umăr și ureche. Chiar și cureaua ceasului ar evidenția contrastul. Mâna mișcându'se atrage atenția, dacă e și un albastru frumos negrul devine fundal, să ai grijă doar să nu fie din material prost