| Atat98 a întrebat:

In cateva zile voi participa la o nunta la care sunt domnisor de onoare. Am o problema cu vestimentatia m-am gandit la urmatoarele aspecte: 1. Cand vom merge cu mirele si mireasa la primarie si la Biserica sa port un constum elegant papion etc. 2. Aici e problema mea ce ziceti in sala sa port tot acelasi costum sau sa port niste blugi negri, o camasa colorata (albastru, caramiziu), cravata neagra si niste pantofi tip tenesi totul asortat cu un sacou negru. Ce parere aveti despre tinuta la care m-am gandit?

2 răspunsuri:
| DoriKat a răspuns:

Iti schimbi costumatia din zi cu una lejera, in care sa te simti mai ok. perfect!

| Carlosdiaconescu a răspuns:

Eu zic ca in sala e mai bine sa porti ceva mai lejer in care sa te simti bine blugii sin destul de buni mai ales daca sunt mai elastici dar daca faceti și discoteca după nu cred ca conteaza asa mult cum te îmbraci mai mult conteaza cum dansezi și să nu stai țeapăn la masa daca esi in fata si o sa dansezi toata lumea o sa te admire