| Lariiiiiiiii a întrebat:

Salut Fetelor! Nu stiti cumva ce culoare este la moda anul acesta?

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
http://www.lyla.ro/tunsori/
Pa, pa.

| AnnePlatt a răspuns:

Heii! Eu am vazut la stirile de pe Pro Tv ca multi dizaineri vestimentari au vorbit despre acest subiect.
Se poarta culorile vii,culorile vesele ca:rosu,galben, portocaliu, verde deschis etc.

| Dena01 a răspuns:

Portocaliul, un portocaliu rosiatic. Aceasta e culoarea stabilita de Pantone ca fiind culoarea anului 2012. Pentru mai multe detalii, poti sa dai un search pe google : "culoarea anului 2012', si sunt numeroase articole cu poze si tinute in respectiva culoare happy

| AncaElla a răspuns:

Http://www.divahair.ro/tendinte/ce_culori_se_vor_purta_in_2012_in_moda
Mie imi plac mult culorile de anul acesta:D

| knitall a răspuns:

Rosu Cyclic. Este un rosu mai maroniu. Foarte bun pentru pantofi si esarfe. O geanta de aceeasi culoare ar fi extraordinara.