| ioana_2121 a întrebat:

Ce culoare este la moda anul acesta?

Răspuns Câştigător
| SkittlesS a răspuns:

Ce iti sta bine
sa fim seriosi
nu o sa vina baiatul care iti place sa zica,, O stai ca asta nu e tare ca poarta verde nu albastru ca sezonul asta se poarta albastru''

sa fim seriosi nimanui nu ii pasa

de ex. am avut cursuri de teatru si am fost in portocaliu si am facut furori
deci nimnui nu ii pasa

GooD luck!

6 răspunsuri:
| Gentiana a răspuns:

Violetul,turcoazul,movul(sunt culorile din top),iar celelalte sunt:roz, rosu, albastru.

| SkittlesS a răspuns:

Maa bucur ca te'am ajutat:*::::X:XX:X:

| JamesDeLa2 a răspuns:

Pai depinde de sezon...in sezonul cald nuantele vor fii mai aprinse, mai indraznete, pline de veselie iar iarna se poarta tonuri mai inchise...anul asta se poarta mult alb-negru, Kaki, bej, rosu, bleumarin si foarte mult violet!

| KaTtY a răspuns:

Culorile deschise (rosu, roz, violet etc)

| Ella_4255 a răspuns:

In principal mov si alte nuante

| Sophy a răspuns:

Mov si turcoaz