| AndreeaBumba a întrebat:

Salut, ieri prietenul mea mi-a dat cadou un crop top(tricou pana la buric) dar e prea scurt. Nu stiu cum sa ii zic asta ma gândesc ca s-ar supăra, am încercat sa il port cu pantaloni cu talie inalta dar vine urat. El spunea ca vrea sa il port cu pantaloni mulati lungi. M-am gandit si cred ca ar trebui sa o fac pentru el. Cum se termina sânii acolo se termina si tricoul si e larg adica nu vine direct pe corp. Credeti ca trebuie sa il port ca a mai spus ca maine vrea sa iesim si sa il port

1 răspuns:
| Justme111 a răspuns:

Pai daca te deranjeaza ca e scurt, iti poti lua un maiou dedesubt sau o geaca de piele, blugi, cardigan, ceva care sa arate bine cu tricoul ala.