| Robi673547 a întrebat:

Salut, joi este balul bobocilor ( sunt clasa a 9-a ) si nu stiu cum sa ma imbrac, am 1.85, 70 kg big grin ( constitutie atletica ) laughing

Ma gandeam sa port o camasa mulata cu niste blugi, voi ce spuneti, as vrea in special pareri de la fete, dar si de la baietii.

Multumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lol, scuze laughing) merge frate niste blugi si o camasa. nu neaparat mulata dar sa fie cambrata si sa se vada frumos.

Daca ai si un sacou mai modern ar merge minunat. Camasa bagata in pantaloni, curea. Sa fii curat si cred ca asa ai arata cel mai bine big grin

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite, sa iti explic putin cum functioneaza mintea baietilor.

Evident ca ne uitam dupa fete si ne place ce este sexy, dar sa stii ca mereu ne simtim mai atrasi de fetele care sunt dragute natural. Care stiu cum sa se imbrace incat sa nu fie vulgare, dar totusi sa arate bine si sa fie finute, dragute big grin

O camasuta merge bine, pantalonii negri nu as prea spune. Dar in schimb cu blugii ar merge la perfectie happy

Merge sa te imbraci in ceva intre casual si elegant. Blugi mai mulati si o camasuta mai draguta. Parul neaparat facut, sa nu fie prins in coada. Niste cercei draguti ce sa iti si permita sa te distrezi fara sa fie o povara si ceva dragut in picioare happy

O zi placuta

| Robi673547 explică (pentru anonim_4396):

Sunt baiat! straight face

| anonim_4396 a răspuns (pentru Robi673547):

Lol, scuze laughing) merge frate niste blugi si o camasa. nu neaparat mulata dar sa fie cambrata si sa se vada frumos.

Daca ai si un sacou mai modern ar merge minunat. Camasa bagata in pantaloni, curea. Sa fii curat si cred ca asa ai arata cel mai bine big grin

| Deliiiia a răspuns:

Merge o camsa albastra sau neagra cu blugi, insa eu as schimba pantalonii cu ceva de culoare neagra, un material mai comod.

| alinagerul56 a răspuns:

Eu zic blugi negri mulati si camasa alba mulatawinking

| Robi673547 explică (pentru alinagerul56):

Mdaa, niste blugi negri ar fi ceva laughing, mersi pentru propunere!