| anonim_4396 a întrebat:

Saluthappy, ma intrebam care este parerea voastra cu privire la rochia pe care ma gandesc sa o port la banchetul clasei a12abig grin. Am vazut la televizor o rochie f frumoasa, simpla, alba, cu ceva auriu in talie, fara bretele, lunga, cu alte cuvinte, in stil grecesc. Ce parere aveti? E prea simpla, sau e prea eleganta?

Răspuns Câştigător
| FollowTheLight a răspuns:

Rochile in stil grecesc poate sunt dragute, dar nu stiu cat de potrivita ar fi pentru un eveniment ca acesta.Ar fii totusi o portita de iesire, daca vei purta o rochie asa, sa ii gasesti niste accesorii care sa fie mai "glam" ca sa nu arati ca venita din grecia secolului 19!laughing
Daca vei stii cum sa iti faci si parul, ai putea arata chiar bine, dar eu in locul tau nu asi opta pentru o rochie lunga si banuiesc dreapta.Succeswinking

3 răspunsuri:
| NoName8 a răspuns:

Ma gandesc ca as arata bine, am parul f lung si de un blond mai inchis, cu reflexe aurii, ma gandesc la niste bucle lejere, parul pe spate, eventual niste suvite prinse la spate si bineinteles accesorii XXLlaughing auriibig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred ca e prea simpla... gandeste'te. banchetul clasei a 12'a se intampla doar odata. ar trebui ceva colorat, care sa atraga privirile celor din jur.