| iShadowz a întrebat:

Heii TPU.
Vi se pare exagerata o rochie lunga la banchetul de clasa a 8a?
E chiar simpla,si culoarea si nu are modele sau accesorii. Doar o esarfa, dar a fost cumparata la pachet cu rochia.
Mama zice ca ar trebui sa port rochie lunga abia in clasa a 12a, dar eu una nu port deloc rochii si de asta am vrut una lunga daca tot trebuie sa port...
Deci?

1 răspuns:
| NiiEla6 a răspuns:

Eu cred ca s-ar potrivi mai bine una scurta.Si eu am banchetul si niciuna din fete nu-si ia rochie lunga, e prea sofisticat pentru clasa a8a,ar trebui sa incerci una scurta, cum zice mama ta.Dar daca ti-ai cumparat-o deja, merge si asa.