| Explosive97 a întrebat:

Salut mi-am cumparat un ceas diam apx 5 cm mecanic are vro 2-3 cm inaltime si vreau sa il port cu o camasa dar nu are loc sub manseta... vro idee, fara sacou etc.

4 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Ummm... se poate o poză cu ceasul? Are nişte mărimi... interesante... pentru un ceas de mână. rolling on the floor

| Explosive97 explică:

Da stiu ce e ala 5cm poate gresii eu la h dar cam asa are 1-2 cm exagerai eu cu 3 happy...

| Gizăz a răspuns (pentru Explosive97):

Frate, 5 cm e aproximativ jumătatea lungimii unei telecomenzi TV. 2 cm e aproape lungimea degetului mic de la mână. E IMPOSIBIL ca un ceas de mână să fie atât de mare. Ăla nu mai e de mână. Ia o riglă sau o ruletă, măsoară ca lumea şi revin-o cu nişte măsuri reale ca să-ţi dau nişte idei. Sau fă-i o poză.

| Explosive97 explică:

Http://www.okazii.ro/......a146640358
ma rog are putin mai mult de 4cm vreo 4.3-4.5 si e pe negru...