| anonim_4396 a întrebat:

Salut prieteni.
Ieri mi-am făcut breton ( drept pe frunte ), iar de atunci numai în oglindă m-am uitat și am descoperit ceea ce mă nemulțumea.
Frizerița de acolo mi-a luat prea mult din păr pentru a face bretonul, iar la capetele lui este mai prost făcut + că mi l-a făcut lung de îmi intră și în ochi.
În cât timp îmi pot da o altă formă a bretonului la altcineva și va arăta fix cum mi-am dorit eu? Adică, să mi-l retușeze, scurteze, să nu mai fie luat atât de mult din el etc.
Dau fundă.

2 răspunsuri:
| Gabyfrumy a răspuns:

Eu nu stiu prea multe, dar mi s-a intamplat si mie acelasi lucru. Am avut 2 variante:
1) Sa imi prind bretonul cu o agrafa
2) Sa stau cu el asa...
Dar mi l-am prins si mi-a crescut mai misto, dar sa stii ca poti sa tii-l faci pic mai lung daca te piepteni cu apa.
Sper ca te-am ajutat!
Bafta!

| NH4OH a răspuns (pentru Gabyfrumy):

De ce să vreau să-l fac mai lung? Am spus deja că este deja lung. N-are niciun sens.