| cece1999 a întrebat:

Salut, spuneti-mi va rog niste frezuri pentru fata ovala, dar sa-mi faca nasul mai mic adica mai ingust.
Funda

Răspuns Câştigător
| TeDrqq a răspuns:

Nici sa nu te gandesti la breton o fata ovala cu breton, o sa arati ca o minge de fotbal laughing

Iti prinzi parul in coc ( in varful capului) asta ajuta la alungirea fetei si nu vei mai arata ca o minge de fotbal, cat despre nas nu cred ca este vreo frizura care sa iti faca nasul "mai mic"

Fundita? :*

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, desi sunt baiat ma bag in seama si iti recomand frizura bob : http://www.mayra.ro/frumusete-si-sanatate/estetica/galerie-tunsori-bob/
Numai bine:)

| Laurentizyu a răspuns:

Un par mare gen smiley!happy

| patry01 a răspuns:

Incearca cu breton pe o parte siin scari.

| patry01 a răspuns (pentru patry01):

Si parul in scari, scuze.