| TheIceFury a întrebat:

Salut, sunt baiat am parul mare si e cam ondulat, nu stiu ce sa ii fac ca sa il intind bine sau sa il asez asa cum vreau eu, adica sa fie drept dat pe o parte, va rog sa imi spuneti ce sa folosesc pentru a il putea aranja.

7 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Ai auzit de placa de par?

| LadyDee89 a răspuns:

Strict parerea mea, nu imi plac baietii cu parul lung/ mare! Sau cel putin tine-l strans

| moshulica a răspuns:

Foarfeca.

| TheIceFury explică (pentru moshulica):

Cel mai bun raspuns, respectele mele

| JoleneSth20 a răspuns:

Ai încercat gelul de păr cu fixare transparent?

| TheIceFury explică (pentru JoleneSth20):

Nu am mai incercat gelul de cativa ani happy, dar o sa incerc

| anonim_4396 a răspuns (pentru TheIceFury):

Ai grijă să fie de calitate. happy Mie îmi place să văd băieţi cu părul mai lung, cred că te face mai diferit. Nu ţine cont de părerea celorlalţi!