| asdf1234 a întrebat:

Salut, sunt baiat si obisnuiesc sa ma barbieresc odata la 1-2 saptamani, dar imi place mai mult cum arata barba mea dupa 3-4 zile. Exista aparat de ras electric cu mai multe trepte, sau vreun truc sa pot sa nu imi rad barba de tot, sa mai ramana cativa mm?

6 răspunsuri:
| Niiiicu a răspuns:

Salut, iti poti cumpara o masina de ras, nu e prea scumpa o gasesti de la 30 lei.succes

| asdf1234 explică (pentru Niiiicu):

Masina de ras am, dar ma rade ori prea mult ori prea putin big grin

| Niiiicu a răspuns (pentru asdf1234):

Pai da dar sunt unele masini ce este drept mai scumpe care au capete pentru a putea sa te barbieresti cum vrei au de la 3 la 30 mm si cred ca e de ajuns dar costa aproximativ 100 lei.succes

| Cristinaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Da` cati ani ai?

| asdf1234 explică (pentru Cristinaaaaaaaaaaaa):

19 ani am, nu te gandi ca am barba foarte mare, doar ca imi place sa fie doar putin mare, nu cat imi creste intr-o saptamana.

| Cristinaaaaaaaaaaaa a răspuns (pentru asdf1234):

laughing waaaaaa multi inainte.esti mare phbbbbt