| marimm a întrebat:

Salut, sunt fata si acum 2 zile mi-am epilat mustata cu benzi cu ceara de la farmec. Cam in cat timp va incepe sa creasca la loc? Pe cutie scrie ca efectul dureaza 3 saptamani, insa eu nu prea cred, ar fi prea frumos sa fie adevarat.

Răspuns Câştigător
| Wd395 a răspuns:

In jur de 2-3 saptamani, depinde si de genele pe care le mostenesti. daca iti creste tie de obicei parul repede, dupa 1-2 saptamani s-ar putea sa fie nevoie sa te epilezi iar.

2 răspunsuri:
| Syndre a răspuns:

Hm, cam în jur de două săptămâni începe să se cunoască iar.

| TrololollPrettyDevil a răspuns:

Incearca asta, iti zic eu ca nu o sa-ti mai aisa niciun fir de par. http://www.poze-haioase.ro/poze/www_poze-haioase_ro__1203169334_87066.jpg