| Lina1993 a întrebat:

tocmai am fost sa intreb de un decolorant de par la un magazin, iar tipa mi-a vandut cateva sticlute de oxidant kallos - asa >arata-
https://beautyhairt.files.wordpress.com/......normal.jpg

Dupa ce am ajuns acasa, m-am gandit ca totusi din cate am auzit, oxidantul asta trebuie amestecat cu o pudra speciala..nu era normal sa-mi vanda impreuna produsele?. Ma gandeam sa merg la un magazin specializat si sa-mi cumpar pudra separat, imi puteti spune ce anume sa cumpar si cum se cheama? multumesc frumos.

Răspuns Câştigător
| AAnda a răspuns:

Pudra decobes, se gaseste la supermarket happy

| Lina1993 explică (pentru AAnda):

Multumesc! ai idee si cat costa?

1 răspuns: