| anutzaEu a întrebat:

Salut TPU,aceasta intrebare e adresata fetelor,puteti sa imi sugerati niste geluri UV bune? Sa nu fie foarte scumpe,dar nici prea ieftine, sa fie bune happy Si niste geluri colorate bune? De unde as putea sa imi cumpar?

1 răspuns:
| 2749764830 a răspuns:

Buna, eu folosesc gelul de par filtration sur. Are un pret accesibil, zic eu. Nu stiu daca se gaseste pe net eu l-am luat dintr-un mall la Timisoara, dar este posibil sa se gaseasca poate chiar si la magazine... poti cauta. Funda? happy