| Bogdanel123 a întrebat:

Va salut pe toti! Cine este din Iasi il rog sa raspunda la aceasta intrebare...As vrea sa imi cumpar o bicicleta dar prin kaufland careffour sunt ff scumpe....Nu stiti voi un loc unde sunt biciclete ieftine si bune?

13 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Sfatul meu, este sa cumperi una sh, la cele noi s-ar putea sa ai probleme din primele zile...

| PinkPanter a răspuns:

Eu mi-am luat din siraj (am luat-o acum 5-6 ani si inca mai tine) sau din bazar am gasit ceva

| Bogdanel123 explică (pentru PinkPanter):

Dar siraju nu a luat foc?

| PinkPanter a răspuns (pentru Bogdanel123):

Ba da dar AM AUZIT ca se renoveaza!

| Bogdanel123 explică (pentru PinkPanter):

Si daca ma duc azi in siraj gasesc biciclete?

| PinkPanter a răspuns (pentru Bogdanel123):

Pai nu stiu sigur. Cauta si tu pe net sa vezi!

Răspuns utilizator avertizat
| BMW200 a răspuns:

In motovela vezi dar nu stiu daca mai este

| BMW200 a răspuns:

Da sau din decathlon de la carrefour ERA

| Alex_Danalache_1996 a răspuns:

Am un prieten si aduce biciclete beton la preturi mici si bicicletele sunt noi