| szantoiulia a întrebat:

Ce geluri de dus din dm imi recomandati fetelor? dar va rog sa nu fie scumpe!

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Gelurile,,balea,,de la DM

| LoveeMakeup9 a răspuns:

Cele de la Balea.Nu cred ca as putea sa iti recomand unul pentru ca poatew nu avem gusturi asemanatoare.Toate sunt bune si miros supeeeer.Si is si ieftine toate.
Bafta :*

| Mayuri a răspuns:

Balea Senzitive, are pH neutru si scade si cantitatea de transpiratie. Sau cel putin la mine are acest efect.

| Lioиeѕѕ a răspuns:

Balea are un sortiment FOAAARTE variat cand vine vorba de geluri de dus si lotiuni. Sigur, si alverde are destule (+ de asta nu au ingrediente din plastic), dar eu sunt fana Balea. Acum am unul cu saruri de la Marea Moarta http://www.dm.de/......ange.html.
Acum, nu am unul preferat...toate sunt geniale.

| szantoiulia explică:

Multumesc pentru raspunsuri eram sigura ca majoritatea raspunsurilor vor fi u gelurile de dus de la balea happy

| iuliamanlalala a răspuns:

Syos sau de la cien (Lidl)