| TheSeventhSin a întrebat:

am 15 ani si am parul destul de mare... dar ce vreau eu de fapt un tutorial in care sa vad cum pot sa-mi fac hairstyle ca a lui Avan Jogia. actorul din Victorious pe nume Beck Oliver, sau macar numele la hairstyle... un link la poza : http://img1.wikia.nocookie.net/......o1_500.png
Dau funda si vot.
Bafta si Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Leerix a răspuns:

Tutorial nu am gasit pe net, dar iti pot spune ca iti poti aranja parul asa cu o perie de par rotativa, cu placa sau cu ondulatorul, iar la urma sa folosesti fixativ. O idee buna ar fi sa te duci la un salon cu poza si sa urmaresti cum iti face parul respectiva persoana.

| TheSeventhSin explică (pentru Leerix):

Mersi buna ideea cu peria rotativa... nu m-am gandit la asta.

1 răspuns: