| Bogdanyoooo a întrebat:

Am cumparat de curand zynerit pulbere si solvent si am citit in multe comentarii cum ca ar usca pielea. E adevarat? Inca nu am folosit-o. O sa treaca cosurile sau doar o perioada?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

O cam usuca pentru ca are substante dure in componenta. Depinde mult si de tipul tau de ten. Eu zic s-o incerci sa vezi ce efect are asupra pielii tale si daca ii face rau, renunta la ea. Daca-ti mai apar cosuri tine doar de stilul tau de viata. Trebuie sa incerci sa mananci mai sanatos, sa faci miscare si sa bei multa apa.

| Kenya a răspuns:

Depinde de pielea ta. Nu intodeauna se intampla asa.

| anonimspecial a răspuns:

Da, e adevarat(are sora mea)
SI.a luat si ea si dermatologul i.a zis ca daca i se usuca pielea, sa cumpere o anumita crema... Nu stiu sigur. Poti intreba la farmacie.

| AlissBrie a răspuns:

Slava Domnului scapam de cosuri cu el, da este foarte eficient si intr-adevar, din pacate usuca pielea...dar ca sa scapi de asta foloseste creme hidratante, geluri de curatare pentru ten uscat, iti recomand din gama NIVEA sau elmiplant skin moisture gel-crema de curatare cu extract de bumbac pe mine acest produs m-a ajutat foarte mult de la prima utilizare happyp.s cat despre reaparitia lor, asta tine de ingrijirea ta pe care ti-o acorzi.Ca sa eviti reaparitia lor, achizitioneaza-ti un gel de curatare cu care sa te speli in fiecare dimineata si seara, ceaiul de musetel mai este foarte foarte foarte bunwinking

| Quiin a răspuns:

Nu te lua dupa altii. Incearca odata si vezi cum te ajuta.