| anonim_4396 a întrebat:

Salut TpU!
Am doua intrebari :
1). Cine stie un site de pe care sa imi iau o sapca rapper ieftina si orginala?
2). Ce freza mi s-ar potrivi ( sunt putin mai grasut + poza)
FUNDA! happy

5 răspunsuri:
| Deny1333 a răspuns:

"şapcă rapper"? Serios?
Găseşti şepci la magazin, pe site-uri specializate, pe okazii, etc.
Ar trebui să ai o frizură nu foarte scurtă, dar nici plete. Ceva între (evită, te rog, creasta).

| supermamici a răspuns:

Sepci ieftine si originale lumea cumpara de aici: http://bit.ly/sepci-originals

| bocaipaulionut a răspuns:

Ti se potriveste parul putin mai lung si sapca si tot ce vrei gasesti pe okazii

| notSXPB a răspuns (pentru bocaipaulionut):

Imi poti da o poza la freza?