| PhoTTes a întrebat:

Stie cineva cum as putea sa scap de acel mot din frunte, ma refer ca as vrea sa fie in linie dreapta, nu imi pot face nici o freza care imi place si care mi s'ar potrivi din cauza asta
http://gyazo.com/c7af0b7475df10eac436d3eba3f4f8ea
Am pus aici un link de la gyazo cu poza, ca sa nu fie dubii ca dau virusi gyazo este un site pentru a selecta o parte din poza si sa o urce direct pe site, Multumesc!

Răspuns Câştigător
| LarysaLarisa a răspuns:

De ala nu poti sa scapi pentru ca asa esti tu. Eu cunosc o gramada de persoane cu acel "Mot ". Eu zic sa nu incerci vreo prostie. Lasa asa cum esti tu. nu cred ca oamenii vor aveo vreo problema.

1 răspuns:
| deliqventa13 a răspuns:

Indreapta-l cu placa