| rem1x70 a întrebat:

! Am nevoie mare de ceva in genul PhotoShop-ului dar ceva pentru Android!
As vrea de exemplu sa-mi fac o poza, sa copiez ochiul cel drept si sa-l pun in locul celui stang de exemplu... sa fie foarte complex programul... nu stiu daca exista asa ceva dar imi trebuie urgent. Va rog bateti-va unpic capul si pentru mine! Multumesc, Funda!

Răspuns Câştigător
| cccccclowerrrrrrrrrr a răspuns:

Asa de complicat nu cred ca exista (cel putin pentru. Android) eu am IOS si totusi nici asa de complex nu am gasit.
Pot sa iti recomand ceva mai simplut ca PicsArt si Pixlr Express. Eu cel putin le folosesc zilnis si imi plac destul de mult

1 răspuns:
| Neo12 a răspuns:

PhotoScape, Pixlr Express, iPiccy