| Vali2343242 a întrebat:

Am niste pantaloni crem, mai eleganti si pantofi tot crem un pic mai deschisi iar sireturile de aceeasi culoare cu pantalonii. Inca nu mi-am luat camasa. Credeti ca s-ar potrivi una alba, simpla (bagata in pantaloni) si un papion crem?

https://www.facebook.com/profile.php?id=100008261014851

Add pentru o poza.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu vreau sa fiu designer si ca unul viitor iti spun cred ca e mai bine sa iti iei o camasa alba cu maneca lunga pe care poti sa o pui in pantaloni sau nu (e alegerea ta) cred ca nu trebuie si papionulwinking

| roxy122222 a răspuns:

Da se potrivesc toate! Dar camasa sa fie simpla happy