| Bogdan_7318 a întrebat:

La pantaloni slim crem si o camasa alba, ce papion ar merge(ce culoare). Astept raspunsuri.

5 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

Un papion negru sau bej http://www.google.ro/......tp?/imgres

| MarieRova a răspuns:

Ai ales o tinuta foarte eleganta! Parerea mea este ca un papion negru ar fi perfect, deoarece scoate totul in evidenta. Bineinteles ca ar merge si unul bej, dar ar deveni deja o uniforma. Te pup

| blueblood30 a răspuns:

Si unul verde inchis ar merge : verde inchis cu crem

| axll a răspuns:

E mai degraba o tinuta smart casual. e ok un papion negru, dupa cum spunea si MarieRova un papion negru e perfect. un aspect important: asorteaza obligatoriu cureaua cu pantofii si observ ca esti un baiat cu stil, deci nu mai e nevoie sa iti spun sa NU porti sosete albe happy in rest, petrecere frumoasa!

| DepozitPapioane a răspuns:

Https://www.facebook.com/pages/Depozitul-de-Papioane/487595258020997?ref=hl orice papion de aici ti s`ar potrivi de minune! :)