| Raduuuuuu a întrebat:

Salut TPU! Am o intalnire peste ceva timp si nu stiu cu ce sa ma imbrac. Cu ce ati zice-ti sa ma imbrac >:? (Sunt baiat)
...Multumesc...

4 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!

https://encrypted-tbn0.google.com/......ps?/images

Poti sa te imbraci ca baiatul din imagine cel cu camasain carouri, eu zic ca e chiar o tinuta potrivita nici prea eleganta dar nici ceva prea simplu.

| MLSS a răspuns:

Depinde cum arati.
ideal ar fi o pereche de blugi negri si un tricou colorat daca e vremea mai rece iti pui peste un sacousmug si tenisi colorati sau shuzi negri cu ceva culoare

Succes te puppp:*

| xcore a răspuns:

Salut,
Nimic deosebit. Casual. Exact cum te vede de obicei. Dar sa fi curat si cu incaltaminte impecabila.
Daca dai atentie pierde interesul.
De asemenea sa nu exagerezi cu deodorantul sau parfumul. Te va gasi penibil