| NoraK a întrebat:

Am o intrebare..as vrea sa ma vopsesc roscata..nu stiu cat de inchis sau ce nuanta exact. Ce vreau sa va spun e ca culoarea mea naturala de par e blond inchis- blond mediu si pana acum de ceva ani de zile am avut suvite blonde...Ce credeti mi-ar sta rau roscata? culoarea mea la ten nu e nici telemealaughing dar nici neagra, neagralaughing Multzu :*:*

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
14 răspunsuri:
| MaskedMan a răspuns:

1) Depinde cati ani ai... daca esti mica de vreo 12, 13 nu-ti sta bine daca esti de vreo 16 iti da super; d funda?

| NoraK explică (pentru MaskedMan):

Am 24 de fapt 25 fac in septembriebig grin

| Roby_roberto_1997 a răspuns:

Nu te face roscata. trebuie sa fi alba ca branza la ten ca sa iti stea bine. un castaniu mai inchis cu suvite roscate. funda?

| NoraK explică (pentru Roby_roberto_1997):

Thanks a lot de sfat.happy

| Roby_roberto_1997 a răspuns (pentru NoraK):

Imi dai funda pentru sfat?

| d33aandreea a răspuns (pentru NoraK):

Sau iti poti face mai intai o suvita in fata, daca iti place cum iti sta te faci roscata daca nu schimbi culoarea.Dar eu tot la parerea mea ramanbig grin

| NoraK explică (pentru Roby_roberto_1997):

Da da nu stiu de ce nu ma lasasad

| Roby_roberto_1997 a răspuns (pentru NoraK):

Pai spune-i sa te lase sa te faci un castaniu, blond inchis si dupa acea iti faci suvite cu vopsea din aia care tine doar pana la prima spalare pe cap si iti poti face de mai multe ori

| NoraK explică (pentru Roby_roberto_1997):

Ma referam la funda ca nu ma lasa sa iti dau nu stiu de ce..in privinta vopsitului, la varsta mea nu mai trebuie sa cer persmisiunebig grintongue

| Roby_roberto_1997 a răspuns (pentru NoraK):

Aha

| d33aandreea a răspuns:

Parerea mea este ca ti-ar sta bine...si eu sunt blonda si mi-am facut suvie roscate si sincer imi sta bine...un roscat mai deschis ti s-ar potrivi de minune, parerea meahappy sper sa si-ti placahappy

| NoraK explică (pentru d33aandreea):

Da sa stii ca si eu la un roscat deschis ma gandeam..nu la cel inchis rubiniu.

| punguin12 a răspuns:

Iti zic mai bine nu te vopsi asa mai bine stai blonda o sati stea rau vopsita

| NoraK explică (pentru punguin12):

Crezi tu? acum sa o iau model sa zicem( ca nu imi vine altceva in cap) tipa de la Povestiri adevarate a fost blonda inainte si acu e roscata..sincer mie imi place cum ii sta si si...si nici ea nu e nici alba ca laptele dar nici ff bronzata