| WotTony a întrebat:

Am si eu o problema foarte nasoala. Am niste pantaloni gri si de multe ori daca stau putin jos se vede transpiratia in partea fundului. Imi puteti spune va rog ce sa fac sa nu se mai vada? Modificari la pantaloni? Sau ceva sa nu mai transpir. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Ungureanu90 a răspuns:

De transpirație nu poți scăpa, îți recomand să-ți cumperi alți pantaloni (de preferat o culoare foarte închisă ca de exemplu - negru sau albastru spre negru), toată lumea transpiră și nu e niciun lucru rău în asta, nu-ți mai face atâtea griji.
Multă baftă!

2 răspunsuri:
| Kyılε a răspuns:

De la ce transpiri? E de vina pubertatea, caldura de afara sau ce? http://www.sugarfreeshop.ro/......iratie-379
Poti comanda si de pe net.

| BlackAndWhite1 a răspuns:

Pai poarta alti pantaloni mai largi daca transpiri in aia nu ai ce sa faci cu ei