| Qweznyqwer a întrebat:

As dori sa va cer cateva remedii cu efect garantat pentru cosuri, boala numita si acnee.

5 răspunsuri:
| nda a răspuns:

Depinde cat de avansata e acneea. eu am folosit izotrexin si fugidin gel.
cel mai bine e sa mergi la un dermatolog si iti prescrie exact ceea ce ai nevoie si intr-o luna nu mai ai nimic.

| awspam a răspuns:

Un remediu cred ca e sa te speli mai des cu apa calduta si sapun, curata pori mult mai bine, de creme si astea nu stiu

| Qweznyqwer explică (pentru awspam):

Ma spal in fecare dimineata si seara pe fata cu apa calduta si cu un fel de gel special pentru cosuri Essence My Skin si m-am spalat cu mai multe Topexan etc. dar niciun rezultat...sad

| Elly94sweet a răspuns:

Pasta de dinti usuca, lamaia la fel..in rest fond de ten.aa si drojdie pe stomacul gol.

| FatalScream a răspuns:

Eu cred ca trebuie sa consulti un medic, iar el o sa iti dea cu siguranta ceva legat de cosuri...