| misu2A3456 a întrebat:

Salut TPU, ce părere aveți de papucii converse?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Unde ai auzit tu de asa ceva?

| Simpatic a răspuns:

Am gasit o pereche mai frumosi decat conversii tai, "proxenet style" https://www.temu.com/......r/un9.html

apropo, aia de la Converse sunt Șlapi

| dullcat a răspuns:

Buna.Nicio parere, ii poarta cine doreste ni functie de preferinte.Fiind tip sport, automat sunt mai comozi decat alte modele de incaltaminte, faini de purtat in sezonul cald.

| ReddY25 a răspuns:

Sunt buni

| DeeDee817 a răspuns:

Preferații mei, am 4 perechi iar cea mai veche o am de 6 ani, sunt intacti doar s-au decolorat puțin. I-as purta la orice îmbrăcăminte ca sunt confortabili