| Maxim96 a întrebat:

Ce produse trebuie sa folosesc pentru tenul gras si cum sa previn aparitia punctisoarelor negre? Ceva naturist sau din farmacie.Ce sapun ar trebui sa folosesc?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Pentru ten gras, iti recomand masca cu argila, amesteca argila cu putina apa, zeama de lamaie si castravete. Pasta obtinuta se aplica pe fata. Lasi sa actioneze 15-20 minute dupa care se curata fata.
Te pup!

| OlariuRox a răspuns:

Din faramacie zineryt, naturist fa infuzie cu musetel, pe un tampon de bumbac/tifon pune zeama de lamai si stergete pe fata, sterge fata cu o felie de rosie sau castravete.zat de cafea,

| delia5609 a răspuns:

Zeama de lamaie

| HappyEyes a răspuns:

Crema de gălbenele