| anonim_4396 a întrebat:

Fetele, ce produse de corp si pentru fata ar trebui sa folosesc pentru vara?! Pentru mersul la plaja... pentru seara... pentru tot. Plus am tenul gras.

1 răspuns:
| ASDFGHJKLOIUYTREDSDV a răspuns:

Buna! Eu folosesc mult produse de la Avon, si crede-ma sunt foate multumita. Au tot felul de geluri si creme, atat pentru fata, cat si pentru corp, iar multe constin factor de protectie ridicat, ceea ce este foare indicat pentru vara. iti recomand produsele din gamele Avon Naturals si Avon Solutions. Pentru tenul gra casesti creme la Avon Naturals, de exemplu cea cu extract de castravete sau cea cu rodie. In campania asta ele "dispar" asa ca mai bine le ei acum... Nu costa mult. Pentru intrebari sau mai multe detalii, da-mi un mesaj happy

PS: Sunt reprezentant big grin