| AndreyG a întrebat:

de obicei nu ma cercetez amanuntit si nu ma intereseaza cum arat dar am o problema ciudata. picioarele mele, cand stau drept au o forma urata si cand le tin drepte, unul langa altul, la mijloc ia forma un romb. Este ca si cum imi lipseste o mica parte ca un triunghi turtit din fiecare picior la genunchi spre interior. Aceasta se observa doar cand am picioarele intinse dar arata foarte ciudat..Intrebarea mea este, sunt picioarele mele deformate pentru ca asa sunt? Sau, pentru ca nu le lucrez arata asa? Daca as face muschi la picioare s-ar 'regla'?

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Asta îți este construcția!
Pa, pa.

| Mwha a răspuns:

Noi nu putem stii, Andrei. Eu iti propun sa mergi la un doctor de familie si sa bagi in seama comentariile anterioare pentru ca nu cred ca trusk sau legiuitoarea chiar stiu asa de bine, ei vor doar sa castige tricoul saptamanii si de-asta dau o gramada de comentarii stupide.

| Legiuitoarea a răspuns (pentru Mwha):

Bună.
Este și acesta un mod de a ieși în evidență!
Pa, pa.

| trusk a răspuns:

Asa sunt picioarele tale, esti mai cracanata. Daca ai mai pune ceva carne pe ele, n-ar mai fi asa evident.