| NeymarJR6725678 a întrebat:

Eu am parul pe partea dreapta,si am realizat ca daca il dau in partea cealalta e mai lung, eu normal il port pe spate(il dau cu fixativ ca sa stea)
Intrebarea mea este:
De ce e mai lung in cealalta parte parul? e normal? trebuie sa fie egal?

1 răspuns:
| Lioana a răspuns:

Asa ai fost tunsa. Daca ai cerut carare intr-o parte atunci pe partea pe care ai avut cararea parul e mai lung. Ca sa ai parul egal oricum l-ai pieptana trebuie sa ai carare pe mijloc atunci cand il tunde.