| Mihaiii69 a întrebat:

Eu sunt Mihai si intr-o zi m-am gandit sa ma vopsesc blond, dar nu stiu daca mi-ar sta bine deci m-am gandit sa ma dau cu ceva vopsea care se duce dupa cateva spalari. Problema este ca nu am gasit niciune asa ceva... Daca imi puteti da un link sau sa imi spuneti un nume de vopsea

Răspuns Câştigător
| Blackrose4 a răspuns:

Bună!
Ai putea încerca cu un nuanțator sau cu cretă colorată specială pentru păr, care se ia după câteva spălări. Nuanțatorul îl găseşti peste tot în magazine.
De vopsea care să se ia după 2-3 spălări nu am auzit, chiar nu ştiu dacă se găseşte undeva sau dacă există.
Ştiu doar de vopseaua semipermanentă de la Palette care se ia după 24 de spălări.

P.S: Dacă ai părul închis la culoare este posibil să nu îți iasă blond şi sa fie nevoie să te decolorezi.

2 răspunsuri:
| blAster85 a răspuns:

Daca ai sprancenele negre..nu iti va sta bine deloc, parerea mea

| Mihaiii69 explică (pentru blAster85):

Deasta am vrut unul care se duce dupa spalare...