| L0v3isTheWaY a întrebat:

Salut, TPU!
Folosesc gel de par, fixativ,spuma, ceara de mult timp deoarece ma ajuta sa-mi fac freza.Am parul destul de des.
Credeti ca cu timpul s-ar putea sa-mi cada parul?
Si vreau sa-mi spuneti ce gel de par folositi voi.
Ofer, funda celui care ma lamureste daca imi va cadea parul sau nu.

Răspuns Câştigător
| Butnaru_Danut_1983 a răspuns:

Nu are cum sa-ti cada parul si eu ma dau cu ceara sau fixativ si nu am auzit niciodata de caderea parului

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pt a nu avea surpize foloseste Revalid.

| Madayna a răspuns:

Pe termen lung o sa-ti afecteze parul daca folosesti zilnic gel de par.
Incearca sa-l folosesti mai rar.

| AlexDumitru33 a răspuns:

Nu e recomandat. Eu de exemplu fac instant matreata cand ma dau cu orice fel de gel / fixativ / crema. Cel mai simplu foloseste apa sa ti-l aranjezi daca il ai scurt si lasa-l sa se usuce normal.

| SwagGirl a răspuns:

Uite care-i treaba. aceste produse nu pot fi vandute daca provoaca ceva rau. si fetele folosesc fixativ, mai ales vedetele. Nu cred ca-i nimic rau atata timp cat produsele sunt de calitate happy
Funda? happy

| cedrea8090 a răspuns:

Toate astea cu timpul iti vor deteriora parul chiar pana la caderea acestuia ( am un exemplu chiar in familie care de la varsta de 15 ani folosea ceara de par iar acum la 22 a chelit in partea din fata ) daca folosesti produse de genul, macar ia-ti unele bune, sau nu-ti mai da deloc, sfatul meu.