| andreutza_5786 a întrebat:

imi place foarte mult o coafura si as vrea s-o fac dar nu stiu cum. am parul cam asa lung ca a fetei din fotografie dar numi iese... faza e ca am breton dar as putea sal dau la o parte dar coafura nu stiu sa mi-a fac. dau funda la primul raspuns care imi foloseste. daca gasiti pe undeva si video puteti sa mi-a dati. mentionez ca nu am ondulator numa care face bucle mici nu asa mari. uitati coafura care vreau sa mi-a fac http://www.topcoafuri.ro/......09%202.jpg

Răspuns Câştigător
| Crs a răspuns:

Iti usuci parul cu peria sa aiba mai mult volum. dupa aceea iti faci parul cu drotul. bretonul ti-l dai intr-o parte si il faci si pe el cu drotul.nu faci tot parul doar cateva suvite sa nu fie tot parul ondulat. si apoi dai cu fixativ ca sa stea.

5 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Eu îţi zic părerea mea ca barbat care e paralel cu chestii de genul ăsta.
1. Aia pare mult prea complicată ca să ţi-o faci singură acasă, repet am un ochi neavizat dar aşa pare... pare ceva care se face la salon nu gen să ţi-o faci singură.

2.Pare o coafură pentru o femeie matură, peste 25 de ani cu bine; nu pentru o fată... mi s-ar părea chiar amuzant să văd pe una de 16, 17... 20 de ani cu aşa ceva. laughing aşa că sper că ai peste vârstele astea.

| Gizăz a răspuns:

@strawberry: Limba română se pare ca e un mister pentru tine.

| Dăă a răspuns:

Deci mai bine nu iti faci frizura aia pentru ca nu ti-ar sta bie pentru ca ai parul lung mai bine ai incerca sa ti-l tai pana la umeri sau putin mai joc cum preferi lungimea nu conteaza doar sa nu fie prea lung adica exagerat revenind cu bretonul ai putea sa ti-l dai intr-o parte dar u sunt sigura ca iti sta bine si parul parerea mea as zice sa ti-l faci ghiar pisici asa cre ca ti-ar sta bine poza pe care ai pus-o tu este prea...nu stiu este pentru femei de 25 e ai parerea mea faci cum vreiwinking

| Dăă a răspuns:

Spineshivers nu nu este dar ma grabeam si tastatura e veche de pufaielaughing

| andreutza_5786 explică:

Da dar la pr-meu ii place freza si vreau sa-i fac pe placbatting eyelashes el mia recomandat s-o fac