| Josh a întrebat:

Imi puteti spune si mie cum sa-mi fac parul cu placa sa devina foarte foarte flexibil ( stil emo )... Ca incerc mereu dar nu este flexibil, adica se intinde bine da nu e flexibil deloc si eu il vreau... Bretonul nuh dar restul si mai ales la spate ca nu stiu sa-l fac la spate vreau flexibil ( stil emo ). Eu as vrea fara sa trebuiasca feon dar daca trebuie spune-ti si cum fac si cu el si cu placa. Ah da specific ca sunt baiat si am parul de marime medie. Daca ma puteti ajuta cu nisthe explicatii mai amanuntite sau filme pe youtube faceti-o! Multumesc anticipat. Specific ca dau fundita :X

Răspuns Câştigător
| Raluka_9625 a răspuns:

Pai dupa ce te indrepti du-te si tapeaza-te big grin sunt multe filmulete pe youtube care te invata sa te tapezi.si asa el sta mai tapan si daca aibretonul destul de lung e si mai binebatting eyelashes

4 răspunsuri:
| perfusion a răspuns:

Păi să ţi-l faci emo trebuie să îl ai foarte filat.şi apoi dai de vreo 3-4 ori cu placa. să îţi stea.
Filmuleţe :
1 - http://www.youtube.com /watch? v=j6f9_yCen20
2 - http://www.youtube.com /watch? v=OChoKXpz8Vc

| Josh explică:

Amandoi ati avut dreptate dar m-am hotarat sa-i dau funda Ralukai pentru ca e noua si nu are niciuna... Uh kidu ai destule happy Ms la aman2!

| Raluka_9625 a răspuns:

Msii xXSlydeXx >big grin

| Theodorarivera a răspuns:

Intinde-l cu placaaa