| varcolaccc a întrebat:

intrebare despre moda. Pentru fete dar si baietii pot sa imi raspunda. As vrea sa ma imbrac la "moda" in vara si nu stiu ce stil a aparut. Ca in iarna a fost genul acela cu esarfa din aceea de se rotunjeste pe gat etc. si acuma am vazut ca a inceput sa se poarte camasi din blug. Material din acela asemanator. Daca ati putea sa imi lasati cu niste imagini complete. Funda

Răspuns Câştigător
| madamme a răspuns:

Mai e pana la vara.
Daca vrei sa fi la curent cu tendintele creatorilor de moda cauta in google "tendinte moda 2014"