| vasivasy a întrebat:

.Intrebarea aceasta este adresata in special fetelor. ce fel de baieti va plac mai mult... timizi sau rautaciosi?

Răspuns Câştigător
| devil32angel23 a răspuns:

Buna.nu conteaza cum e conteaza cel mai mult si mai mult sa te iubeasca si sa nu se duca la.altele. o relatie intotdeauna se bazeaza pe intelegere si resoect reciproc

9 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Timizi, nu frumosi, rautaciosi, cu burta si ceva chelie!

| Doub a răspuns:

Nici, nici.

| Oana92 a răspuns:

Cui ii plac oamenii rautaciosi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

timizi.

| mada1820 a răspuns:

Nici timizi sa nu aibe curaj sa ma sarute,sa ma atinga, sa ma priveasca in ochi, sa isi exprime sentimentele, gandurile etc, dar nici cu prea mult tupeu.

| volumexd a răspuns:

In niciun caz timizi! Un baiat timid nu poate sa isi exprime sentimentele, sa comunice deschis. Nici genul ala de badboy nu e prea ok, dar macar stie sa se exprime.

| Mariiiiiiiii a răspuns:

Nici timid nu e prea bine, dar nici răutăcios. laughing

| Understandworld a răspuns:

Cei rai o sa și motivez.
Fetele cuminți mereu sunt atrase de ceva negativ, prietenul meu era fitos, arogant, încrezut, "golan" însă toți băieții care au acest tip de caracter au undeva în interior o pierdere, o sclipire. Au un suflet minunat dacă ajungi sa L cunoști. Cei timizi? Hmmm... timizi, dar când intra în ceva anturaje devin al naibii de răutăcioși și profitori. Cunosc ambele timpuri, vorbesc din experiențe.

| Understandworld a răspuns:

Tipuri*