| AndreiAndrei89 a întrebat:

M-am dat cu niste crème de fata iar cosurile mi-au trecut, pot spune ca nu mai am aproape nici in cos.Insa am niste urme(punctulete) move pe fata de la cosurile pe care le-am avut.Cum as putea sa scap de aceste urme?

Răspuns Câştigător
| AutumnDay a răspuns:

Sunt pete post-acneice. FOloseste un produs exfoliant, pe baza de acid glicolic. Iti exfoliaza pielea treptat si inaltura petele. Din proprie experienta, iti recomand Serul de la Bioderma: https://comenzi.farmaciatei.ro/......-p10022503
Ti-am lasat un link cu el. In gasesti in toate farmaciile, insa va fi ceva mai scump. La farmacia Ana Maria costa tot 42 lei, in rest il vei gasi cu pana la 20 lei chiar mai scump. Intreaba inainte de a-l cumpara si compara preturile farmaciile, ca sa nu dai pe el platind adaosurile lor comerciale.
Il folosesti o seara da, una nu, aplicand crema hidratanta ziua si in noaptea in care nu il folosesti, altfel iti va usca si exfolia foarte tare pielea.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sau poti sa-ti iei exfoliantul de la Paula's Choice, acesta nu contine parfum
http://www.paulaschoice.ro/skin-perfecting-8-aha-gel-exfoliant-30ml.html