| TheoRossi a întrebat:

Ma puteti ajuta si pe mine cu un sait sau ceva de pe care pot sa-mi cumpar tricouri personalizate. dau funda MS

Răspuns Câştigător
| foxsilver a răspuns:

Mai bine ti le personalizezi tu.
Cumperi cateva coli de transfer de la libraria Diverta(sau din alta parte), si scoti imaginea la imprimanta.Aceasta imagine va trebui sa fie printata in"oglinda", lucru pe care il vei seta din calculator.Pe urma, asezi coala de transfer cu printul(imaginea) pe tricou, si presezi cu fierul de calcat, foarte incins(fara aburi), timp de 20-25 sec.La final, desprinzi usor coala de pe tricou.
ATENTIE-Inainte sa te apuci de lucru, e bine sa faci cateva probe pe niste bucati de material textil, asemanator cu cel al tricoului.Asta,ca sa poti verifica timpul optim de transfer.Iar fierul de calcat il muti din cand in cand, pe toate portiune colii de transfer, nu se tine numai intr-un singur loc.

| TheoRossi explică (pentru foxsilver):

Pai la asta ma gandeam sa imi fac eu un tricou si doar sa mi-l faca aia happy imi poti da cateva citate pe care leasi putea pune?big grin mersi

| foxsilver a răspuns (pentru TheoRossi):

Draga andreidaniel77, in imprimarea tricourilor sunt specialista cu diploma, dar in sloganuri nici macar amatoare nu ma pot numi happy

| TheoRossi explică (pentru foxsilver):

Mersi oricum mi-ai fost de ajutor

| foxsilver a răspuns (pentru TheoRossi):

Cu placere.Iar texte pentru imprimat tricouri, cu siguranta vei gasi pe net o multime care sa-ti placa.

8 răspunsuri:
| Cristina78 a răspuns:

Gasesti aici o multime, rabdare sa ai www.tshirt-factory.ro.

| dydy10 a răspuns:

Dar cum poti sa dai funda? imi spui si mie te rog big grin