| danielusclaudius a întrebat:

Salut, ce moda de haine este la baietii anul asta? Am 14 ani, 1.81m. Ce jacheta sa imi iau? Ce tricouri? Ce sepci? Ce pantaloni? Ma puteti ajuta si pe mine, ca nu stiu ce sa cumpar.

2 răspunsuri:
| abubusd a răspuns:

Daca vrei sa fi in trend treci pe la Zara, Gap, Jack Jones, Celio, Pull and Bear si Kenvelo:X. Nu te lua dupa ce spun unii si altii ca ar trebui sa cumperi. Intrii in magazin vezi ce-ti place, probezi si daca iti sta bine cumperiwinking. Gusturile sunt diferite...mult succes!

| BeluThomas a răspuns:

Salut,asta e parerea mea:
Blugi - strimti jos, sau cu turu jos(nu exagerat)
Adidasi - High gen

http://www.eastbay.com/......lack/grey/

Tricouri cat mai colorate, de club asa.

Jakete hmm uite-te pe la Pull and Bear de niste jakete de fash