| Lillyka a întrebat:

prietena mea are probleme cu silueta, eu sunt slabuta am o talie super, mie imi place, insa ea vrea niste sfaturi pentru slabire, adica ce sa faca ea pentru ca sa slabeasca-ea nu ma crede ceea ce-i zic eu adica exercitii, exercitii si iar exercitii, ea spune ca eu sunt cu o silueta perfecta din copilarie, pai asa e eu doar ma stradui mereu sa arat frumos, puteti sa-i spuneti Gabrielei citeva sfaturi pentru a slabi la picioare, miini si abdomen! va multumesc mult, in sfirsit voi putea sa-i demonstrez cu ajutorul vostru care este secretul corpului frumos, mersi, va pupam si nu uitati ARATI SUPER DOAR CIND ITI DORESTI CU ADEVARAT, please help, thx so much...

3 răspunsuri:
| Hirako a răspuns:

In primul rand nu trebuie sa mai manance paine si paste fainoase.Deloc.In al doilea rand nu trebuie sa mai manance seara.Nimic.Si cel mai important, sa faca cat mai multe exercitii.

http://www.youtube.com/watch?v=vkKCVCZe474
-asta e cel mai bun pentru abdomen, facut de 3 ori pe saptamana.
Intr-o luna va slabi enorm daca face asta :D

| fosnet a răspuns:

Mese regulate, fara fast-food, sport fara limita.